Wszystkie Panie doskonale wiedzą jak wielkim atutem jest zadbana , gładka oraz jędrna skóra dekoltu i biustu. Jako lekarz dermatolog z wieloletnim stażem, ale także jako matka dwójki dorosłych już dzieci świetnie zdaję sobie sprawę z tego na jakie czynniki skóra tych okolic jest narażona oraz jak duże  znaczenie ma właściwa pielęgnacja oraz profesjonalne zabiegi. W związku z tym mój biust – o rozmiarze 80C – oraz dekolt są regularnie poddawane zabiegom rewitalizującym.

 

Na własnej skórze przekonałam się, że zabieg Infini (radiofrekwencja z nakłuwaniem) doskonale ujędrnia skórę oraz poprawia jej wygląd. Regularnie stosuję też odświeżające peelingi chemiczne np. peeling cytrynowy. Nie zapominam również o odpowiedniej pielęgnacji dermokosmetykami: na noc stosuję krem Renewal cream Neostrata z pro-retinolem, a na dzień serum Obagi z witaminą C 20% oraz krem z filtrem SPF 40 Sun-C Nimue.

Pacjentkom borykającym  się przebarwieniami posłonecznymi polecam zabieg Cosmelan, który rozprawi się z plamami i zapobiegnie powstawaniu nowych. Godny uwagi jest również Dermapen, czyli mikronakłuwanie połączone z wprowadzaniem do skóry preparatu z kwasem hialuronowym i aminokwasami. Zabieg wykonywany w serii znacząco nawilża skórę, usuwa drobne zmarszczki oraz niweluje blizny.

 

źródło: medyczne.blogspot.com

About Dr. n med. Jaromir Szajko